Warning: set_time_limit() has been disabled for security reasons in /data/web/virtuals/35214/virtual/www/wp-config.php on line 92
Zateplitdum.cz | Kateřina Brůnova

Zateplitdum.cz

Zateplitdum.cz


Webová prezentace „malé fasády“ společnosti Sto. Jedná se o prezentaci nabídky zateplovacích systémů společnosti Sto pro rodinné domy. Jedná se po projekt zaměřený pouze na český a slovenský trh.

Web vznikl v rámci spolupráce v období 4/2016 - 4/2017. Společnost Sto si mě najala jako externistu, který zvládne úpravy stávající webové prezentace a v průběhu spolupráce vytvoří nové oficiální webovou prezentaci společnosti Sto za pomoci interním CMS First Spirit. First Spirit je využíván pro správu webů v rámci celého mezinárodního koncernu.

Má práce na tomto webu bylo zvolit vhodnou šablonu, přizpůsobit její vzhled potřebám projektu, návrhnout struktury webové prezentace a společně s kolegou z marketingového oddělení web také otextovat.

Změny vzhledu a obsah webové prezentace oproti ukázkám zde na webu, mají na starosti stávající správci obsahu a zaměstnanci společnosti Sto.

Na jaké URL web najdete?
www.zateplitdum.cz